XFM: Muzika, kuri atneša gyvenimąXFM radijo laida „Iš mirties į gyvenimą“. Tema: „Muzika, kuri atneša gyvenimą“, viešnia Milda Kriščiūnaitė (2014 12 11)

Mirtis ir gyvenimas yra liežuvio galioje – tai beveik prieš tris tūkstančius metų Patarlių knygoje užrašyti karaliaus Saliamono žodžiai, kurie ir šiandien yra gyvi ir aktualūs. Savo žodžiais gali sužeisti žmogų, ir savo žodžiais gali jį išgydyti. Lygiai taip pat ir muzika – kokią žinią jinai neša? Jeigu muzika yra pilna agresijos, pykčio ir neapykantos – tai jinai dvasiškai sužaloja žmones, kurie jos klausosi, nes tų žmonių elgesys yra paveikiamas jų mėgstamų atlikėjų kūrybos. Muzika gali atnešti mirtį, ir žmogus prisiklausęs depresuotų dainų, gali užbaigti savo gyvenimą savižudybe… Yra tokia muzika, kuri atneša į žmonių gyvenimą tuštybę ir skatina paleistuvauti, tuomet klausytojas tampa dainos žodžių marionete ir jo svajonės tampa gašlios, o gyvenimo tikslas yra valdžia, pinigai ir seksas.

Bet yra ir kitokia muzika – muzika, kuri atneša gyvenimą, ir tuomet baimė bei mirtis traukiasi, o žmogus – atranda gyvenimo prasmę, džiaugsmą, ramybę ir vidinę pilnatvę. Tai yra Šventosios Dvasios įkvėpta muzika, kuri yra neįrėminta į jokį muzikinį stilių, o ta meilė, kuria mus pamilo Dievas liejasi dainos žodžiais ir melodijomis. Būtent apie tokią muziką – muziką, kuri atneša gyvenimą mes kalbėsime jau XFM radijo laidoje „Iš mirties į gyvenimą“ su grupių „Ichtus“ ir „Gyvai“ vokaliste Milda Kriščiūnaite. 

Daugiau informacijos apie radijo stotį XFM, miestus, kuriuose yra transliuojama ir dažnius, galite rasti www.xfm.lt

Jeigu jums yra reikalinga dvasinė pagalba, tuomet kviečiame jus melstis atgailos malda bei susisiekti su mumis www.istorijos.net/malda

Jeigu norite prisidėti prie radijo laidų „Iš mirties į gyvenimą“ kūrimo, daugiau informacijos galite rasti čia: www.istorijos.net/parama

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *