Tu niekados netikėk. AntrininkaiTu niekados netikėk. Šį kurinį atliksikm fonogramą su dudėle ir akordeonu kartu su antrininku. Buvo dainuojama linksmieji kaiminai kapeluose.

Kapelos „Linksmieji kaimynai“ veikloje dalyvauja Pasvalio ir Pakruojo rajonų muzikantai, todėl ne veltui gimė toks pavadinimas. Kolektyvui jubiliejaus proga muzikinius sveikinimus skyrė Pakruojo kultūros centro kapelmeisteris Gintautas Gvazdauskas, armonikieriai iš Biržų ir Kupiškio, abu Jonai – Ragauskas ir Karinauskas, kapela iš Ūdekų „Lakštutės“ (vadovė Vilma Janickienė). Gerą nuotaiką viso renginio metu palaikė humorisčių duetas „Antašavos panos“.
Kolektyvo jubiliejaus proga Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyriaus vedėja Birutė Vanagienė padėkas įteikė vadovei Nijolei Žiaunienei, kolektyvo narėms Gėlei Mačiūnienei,
Aldonai Kurlinskienei, Rimai Navadunskienei. Atminimo dovanėlėmis vedėja Birutė apdovanojo visus gausaus kolektyvo narius.
Dar didesnį šūsnį padėkų atsivežė Pakruojo kultūros centro direktorė Renata Budrienė. Jos padėkos įteiktos Dariui Skrudupiui, Broniui Grigoniui, Genovaitei Raškevičienei, Aldonai Juodženienei, Leonui Mosteikai, Irenai Šaknevičienei, Petrui Šivickui. Kolektyvui įteikta saldi dovana – šakotis.
Kapelą jubiliejaus proga pasveikino ir vadovės gebėjimu suburti bei išlaikyti tokį gausų kolektyvą stebėjosi Tarybos narys, Seimo nario Arūno Gumuliausko padėjėjas Alvydas Žuvininkas, bendradarbiavimu su linksmais muzikantais džiaugėsi Balsių pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja Virginija Tumėnienė, gražių žodžių negailėjo ilgametė Pasvalio krašto kultūros darbuotoja Aldona Rapkevičienė, žurnalistė Nijolė Padorienė.
Kolektyvas taip pat pagerbė savo vadovę – liejosi gražūs padėkos žodžiai, buvo teikiamos gėlės ir dovanos. Prieš penkerius metus nuo kelių veikloje dalyvaujančių narių prasidėjęs, kolektyvas išaugo visomis prasmėmis. Todėl ir nusipelnė visų jiems skirtų padėkos žodžių ir linkėjimų gyvuoti dar bent jau kelis (jei ne keliolika) penkmečių!

Vėjas švelnus galamonėja gelsvus tavo plaukus,
Butum geriau šį vakarą jo nesulaukus,
Sukasi, sukasi, krenta baltosios snaigės,
Kam sudaužei svajas ir širdį mergaitės.

Priedainis. Tu niekados netikėk,
Tu netikėk pimais žodžiais…
Širdį ir meilė patikėk,
Kas moka mylėt ne vien žodžiais.

Širdies skausmo jūroj gilioj nenuskandinsi,
Sau mylėt neuždrausi ir neužginsi…
Duok savo švelnią pavargusią ranką-
Ne visiems tokia dalia kuk tenka..

Pried.

Štai, pažiūrėk kaip tyliai sukasi snaigės,
Jos sužavėjo širdį jaunutės mergaitės
Vėjas švelnus galamonėja gelsvus tavo plaukus,
Butum geriau šį vakarą jo nesulaukus,

Pried.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *