TEREIKIA TIK – Julija Ritčik (4FUN). Teksto vaizdo klipasmuzika ir žodžiai – Julija Ritčik
video – Laimonas Staniulionis

Julija Ritčik (grupė 4FUN) pristato solinę dainą „Tereikia tik“ (muzika ir žodžiai J. Ritčik)

Grupės 4FUN lyderė ir dainų autorė Julija Ritčik pristato klausytojams naujausią dainą „Tereikia tik“.

Julija Ritčik:

„Dainą nusprendėme pristatyti klausytojams būtent dabar, kai visi esame pasiilgę saulės ir pavargę po ilgos žiemos, kuri vis dar nenori užleisti kelio pavasariui ir naujam džiaugsmui. Apima jausmas, kad ilgi tamsūs vakarai bei naktys ir pilkas dangus virš miesto yra amžini, o rūpesčiai ir slogi nuotaika niekuomet nesibaigs. Tačiau kartais užtenka tik atplėšti žvilgsnį nuo šlapio ir slidaus šaligatvio po kojomis ir pakelti akis į dangų – lekiantys su vėju debesys akimirksniu pasako, kad viskas juda ir keičiasi, taip pat ir mūsų gyvenimas, o po žiemos galiausiai vis tiek ateina saulėtas pavasaris.

Šios dainos pirma versija gimė praeitą pavasarį. Idėja gimė mano vyrui bei grupės 4FUN būgnininkui Laimonui Staniulioniui (jo pomėgis yra įvairiausi egzotiški perkusiniai instrumentai) grojant instrumentu „log drum“. Pamanėme, kad šio instrumento skambesys labai papuoštų dainą. Netrukus buvo sukurta melodija ir žodžiai, o Laimonas parinko dainai tinkamus melodinius ir ritminius piešinius. Dainos pirmąją akustinę versiją pristatėme 2016 m. pavasario pabaigoje pirmosios Armėnijoje, Jerevane, organizuotos Gatvės Muzikos Dienos baigiamojo koncerto metu.

Tada dainą atidėjome, nes ją įrašyti norėjome bendradarbiaudami su talentingu jaunu muzikos prodiuseriu Echoes. Šiuo slapyvardžiu prisistatantį Gytį Valicką pažįstame ilgiau nei 10 metų, nuo laikų, kai jis dar būdamas moksleivis žengė pirmuosius žingsnius profesionaliosios muzikos link. Per ilgus metus Gytis tapo geru bičiuliu, ir mes su džiaugsmu matėme, kaip sparčiai jis tobulėja ir auga, tad nė kiek nesistebime, kad šiuo metu jį vadina vienu perspektyviausių Lietuvos muzikos prodiuserių. Jau kurį laiką vis su juo pasikalbėdavome, kad reikėtų padaryti bendrą kūrinį, ir daina „Tereikia tik“ pasirodė tinkama proga. Darbas su Gyčiu buvo tikras malonumas – išreikšdamas savo muzikinį skonį bei šiuolaikinės popmuzikos idėjas, jis atsižvelgė ir į mūsų grojamos muzikos stilistiką. Gitaros partijas įrašyti pakvietėme gerą bičiulį Tadą Daumantą, su kuriuo praėjusį rudenį įrašėme dainą „Lapai krenta“. Taigi, pristatome mūsų bendro darbo rezultatą – pavasario nuotaiką nešančią dainą „Tereikia tik“, kuriai Laimonas sukūrė dainos teksto vaizdo klipą.“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *