Skamba aukštybėse balsai, Aleliuja! Kaimo klebono fonoteka-57. 2021 05 02. IšlaužasPASTABA: Mišių transliacija, ĮRAŠAS NETAISYTAS, dalinamės MALDA, ne koncertu..!

„Skamba aukštybėse balsai, Aleliuja!“ – Vatikano velykinė giesmė

Skamba aukštybėse balsai, Aleliuja
Kristus jau gyvas amžinai, Aleliuja
Aleliuja, Aleliuja!

Gieda Jam chorai angelų, Aleliuja
Žemė kartoja su džiaugsmu, Aleliuja
Aleliuja, Aleliuja!

Kristus gyvena su mumis, Aleliuja
Prisikėlimo Jis viltis, Aleliuja
Aleliuja, Aleliuja!

LIETUVAIČIAI – vokalinė grupė, meilė gimtinei ir patriotizmas užkoduotas ir pačiame grupės pavadinime. Kazimieras – „Kauno Valstybinio muzikinio teatro“ aktorius bei VDU „Muzikos akademijos“ studentas, Kauno sakralinės muzikos mokyklos vokalo mokytojas. Justinas baigęs „Kauno Juozo Gruodžio konservatoriją“ ir groja daugybe instrumentų, o Benas ilgą laiką buvo Kauno „Božolė“ choro narys.

MINDAUGAS RADZEVIČIUS – nuo 1993 m. Kauno valstybinio choro (Kauno valstybinė filharmonija) choristas ir dainininkas, nuo 2010 m. bosų grupės chormeisteris ir choro meno vadovo asistentas. Č. Sasnausko choro meno vadovas nuo 1999 m. Kauno sakralinės muzikos mokyklos Liturgijos ir meno vadovas ir choro mokytojas nuo 2016 m.

POVILAS PADLECKIS – Kauno Valstybinio muzikinio teatro solistas, Kauno sakralinės muzikos mokyklos vokalo ir vargonų mokytojas.

Tiesioginės Mišių transliacijos akimirka. V Velykų Sekmadienis. IŠLAUŽAS. 2021 05 02.

Vaizdo režisierius Paulius Bindokas, garso režisierius Matas Jančauskas, operatorius Darius Bindokas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.