Pramoga ,,Judanti vaivorykštė-laumės juosta“-transformacija.Vaivorykštė-laumės juosta Lietuvoje-dažnas reiškinys, kaip ir lietus 😊 .Tai įspūdingas reginys akims, kai transformuojasi, ,,,praryja žmones“. Performansas muzikos fone. Vaivorykštė – labai įdomus gamtos reiškinys, žmonėms kėlęs nuostabą ir pasigėrėjimą. Lietuviškas žodis vaivorykštė ir latviškas varaviksne siejamas su indoeuropiečių veiksmažodžiu sukti, lenkti.Lietuvoje, ypač Aukštaitijoje, vaivorykštė vadinama Laumės juosta, Dievo juosta, dangaus juosta, dangaus diržu. Taip pat – Adomo ir Ievos juosta, linksmyne, dermės juosta.Vaivorykštė, kaip sako lietuvių tikėjimai, įtraukdavusi žmones ir net gyvulius, žuvis. O vėliau, kaip sakoma kai kuriose sakmėse, tie žmonės ar gyvuliukai vėlgi iškrisdavo ir sugrįždavo į žemę. Vaivorykštės pavadinimas smakas iš tiesų labai įdomus, daugiausia aptinkamas Pietų Lietuvoje. Kaip tai reikėtų suprasti? Kodėl, atrodytų, tokia poetiška realija įgyja smako vardą? Juk smakas yra slibinas, drakonas. Galime suprasti taip, kad smakas dažniausiai būna prie vandens telkinių. Be to, smakui (slibinui) būdinga tai, kad jis siurbia vandenį, o paskui lietaus pavidalu išleidžia atgal į žemę. Be to, be smako, vaivorykštė dar vadinta straubliu, kuriuo kaip tik siurbiamas, traukiamas vanduo. Dėl to vaivorykštė ir gavo tą vardą – straublio, smako. Tai gali būti ir puikūs Helovino kostiumai!Visiškai slaptai arba griūk negyvas šou laidose, krepšinio ,futbolo arba kt .sporto šakos pertraukų metu.
Pačios karščiausios naujienos apie mūsų pramogas, skelbiamų konkursų pradžias-pabaigas bei nugalėtojus,sužinosite mūsų paskyroje: https://www.facebook.com/batutaipramogos/arba profilyje https://www.facebook.com/vaidas.ligeikis Tapkite mūsų facebook draugais:-).Gerų emocijų ir gražių bei saugių švenčių . Pagarbiai ,batutaipramogos.lt komanda.
Taip pat jau 23-iuosius metus teiksime įvairias pramogų ir laisvalaikio paslaugas suaugusiems ir vaikams.
P.S. Pagal jūsų individualius užsakymus (jums pageidaujant)galime įsigyti kitokio pobūdžio pramogų kostiumus, pvzd.: panašius į ventiliacijos vamzdžius , vandens gyvūnai arba gyviai su akimis ir pan..Svarbiausia sąlyga –suderinti užsakymą min. prieš pusę metų. Dėmesio ,pramogų organizatoriams, vedėjams, būsimiems pramogų ir laisvalaikio paslaugų verslininkams. Rimtiems klientams parduodame, bet neišparduodame profesionalius-komercinius pramogų ir laisvalaikio įrengimus.
Kainas ir konkrečius pramogų ir laisvalaikio įrengimų aprašymus bei foto-,prašome rašyti e-mailu: batutaipramogos.lt@gmail.com paklausimą-,atsiųsime kainoraštį PDF formatu arba skambinti tel. +3706867126

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.