#MOTIVERSITETAS – PATYČIOMS – NE! su Sezeru Sayliku – Sezzy (1 serija)#MOTIVERSITETAS – tai virtualus projektas moksleiviams, kurio metu bus pristatoma serija išskirtinių gyvenimo pamokų, protingų, motyvuojančių, naudingų kalbų su žinomais savo sričių specialistais, garsiais žmonėmis, visuomenės veikėjais!

Šios temos metu moksleiviams bus pristatomas naujas judėjimas prieš patyčias „Trendingang“, kurio metu jaunimas kviečiamas būti sąmoningais ir jungtis prieš patyčias, būti tolerantiškais, socialinėje erdvėje pastebėjus patyčias apie jas pranešti. Šiuose video reportažuose bus taip pat plačiau pristatomi būdai, padėsiantys kovoti su patyčiomis, bus pristatomos kitų šalių patirtys, kiekvienas gaus daug naudingų patarimų, kaip tapti pasitikinčiu savimi bei emociškai stipresniu.

*Temą pristatys – SEZERAS SAYLIKAS (Sezzy). Sezeras geriau žinomas Sezzy pseudonimu, yra žinomas reperis, didžėjus, visuomenės veikėjas. Sezzy baigė verslo valdymo studijas Lietuvoje, nuo 2004 m. pradėjo savo muzikinę karjerą, nuo 2008 m. tris metus buvo „Adidas Originals“ veidas, gerai žinomo MTV šou „Pimp My Ride“ prodiuseris. Sezzy šiuo metu tęsia daininko karjerą Turkijoje, neseniai jo kūrinys „Dimi“ tapo hitu. Prieš metus atlikėjas pasirašė kontraktą su „Sony Music“ ir iš karto jų kartu pirmoji pristatyta daina „Beni Bul“ tapo populiaria ir pateko hitų topus – ši turkų daina yra pirmoji, integravusi garsųjį „TikTok“ į muzikinį klipą bei šiame socialiniame tinkle sulaukusi didžiulio pasisekimo.

Sezzy visada rūpėjo patyčių tema, tolerancijos klausimai. Atlikėjas bendraudamas su jaunimu, stebėdamas socialinę erdvę pastebi daugybę patyčių atvejų, tad pats sukūrė socialinį judėjimą „Trendingang“, kuris ypač sparčiai populiarėja socialiniame tinkle „TikTok“.

Sekite mus Instagram – https://www.instagram.com/p/CIpouTPF4Nk/

#Vilnius #SveikasMiestas #Motiversitetas #Sezzy

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.