Monetizacija išjungiama kol nebuvo tavęs | Kažkas atsitiko?Pakalbėkime apie heštegus.
Anksčiau YouTube buvo atsisakiusi grotažymių funkcijos, tačiau pasirodžius Instagrame IGTV, kažkodėl skubotai nusprendė vėl atnaujinti šia funkciją.

Iš pradžių YouTube kanalų savininkai skeptiškai žiūrėjo į šią funkciją, tačiau dėl visa ko naudodavo ir dabar, kada tokių grotažymių skaičius po vaizdo įrašais pasiekė tam tikrą ribą YouTube nusprendė praplėsti paslaugą sukurdama paieškos rezultatuose kaip atskirą kanalą, kuriame bus surinkta visi vaizdo įrašai, kurie atitinką vieną heštegą.
00:01 Netikėta žinia
02:25 Apie Heshtag
05:13 Kanalo Eektrošokas apžvalga
10:12 Kanalo Juventus apžvalga
17:01 Kanalo Vusual gaming apžvalga

Iš video rinkodaros pusės žiūrint manau tai yra geras įrankis, nes toks filtras surenka visus video viena tema. Nebereikia ieškoti tarp didelio, kartais visiškai neatitinkančio tavo norus, rezultato.

.Esu Kęstutis Balčikonis, 25 metai dirbu marketingo srityje. Kartu su komanda sukūrėme per 530 video įvairioms Lietuvos ir užsienio kompanijoms. Teko stebėti kiekvieno video kilimą, o kai kurių ir kritimą. Patyriau ir nesėkmės akimirkų YouTube. Per 10 metų mokydamasis daug ko išmokau, o dabar dalinuosi video SEO paslaptimis. Geri patarimai prenumeratoriams – daugiau prenumeratorių, video peržiūrų ir kaip uždirbti YouTube žinant algoritmų veikimą. Taip pat atliekama kanalų apžvalga.

Stebėkite mus:
► Linkedin: https://www.linkedin.com/in/k%C4%99stutis-bal%C4%8Dikonis-26b77b92/
► Facebook: https://www.facebook.com/atradau.lt
► Twiter: https://twitter.com/atradau
► Instagram: https://www.instagram.com/kestutisbalcikonis/
► Svetainė: http://www.atradau.lt/
► Kita svetainė: http://www.ambisolutions.eu/

#youtubenaujienos #videoseo #kaippadaryti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *