Minedas – Aš Noriu Tave Turėt + Žodžiai★ Sekite Minedo Facebook puslapį:
➜ http://goo.gl/r4DMRw

★ Daina „Aš Noriu Tave Turėt“, skirta konkrečiai mylimajai. Anot Minedo, tai lyg serenada, jausmų išraiška, tai romantiškiausia jo daina. Ji skirta merginai, kuri pavergė jį, visus jo jausmus ir jo gyvenimą. Minedas tikisi ją dar kartą pamatyti Platelių apylinkėse.

★ Žodžiai:

Viskas, ko man reikia –
Tai tavo šiltos akys.
Viskas, ko man trūksta –
Tai tu, tu, tu, tu.

Viską atiduočiau
Už tavo švelnų žvilgsnį,
Viską paaukočiau
Už tai, kad būt kartu.

Tu man tokia šalta esi,
Tu visada labai toli,
Bet gal suprasi, ką tau vis dar jaučiu,
Kai į tave žiūriu…

Aš noriu turėt tave,
Aš noriu mylėt tave,
Per naktį bučiuot tave,
Su saule užklot
(x2)

Kai žiūriu šį filmą,
Istoriją aistringą,
Mano siela šaukia:
Kur tu, tu, tu, tu???

Trokštu tavo rankų,
Laukiu tavo lūpų.
Man širdelė verkia:
Kodėl mes ne kartu???

Tu man tokia šalta esi,
Tu visada labai toli.
Bet gal suprasi, ką tau vis dar jaučiu,
Kai į tave žiūriu…

Aš noriu turėt tave,
Aš noriu mylėt tave,
Per naktį bučiuot tave,
Su saule užklot
(x2)

Tekstas ir muzika: Minedas

★ Minedas (Mindaugas Jonušas; g. 1987 m.) – Lietuvos pop muzikos atlikėjas iš Klaipėdos.

★ Biografija.
Minedas 2004 m. įkūrė grupę „Atominis Traukinys“, dar po pusmečio – „Hobs“. Baigė Klaipėdos „Gedminų“ mokyklą, įstojo į Laivų ir jūreivystės aukštesniąją mokyklą. 2005 m. dalyvavo TV3 laidoje „Labirintai“, kuri nuo tada tapo dainininko vizitine kortele bei tramplynu tolimesniam populiarumui. 2006 m. gruodį išleistas debiutinis albumas „Geriausias albumas pasaulyje“, kurį prodiusavo kompanija Monako produkcija.

2007 m. dalyvavo Eurovizijos atrankoje, kurioje dainavo pusiau lietuviškai, pusiau vokiškai, bet komisijos liko nesuprastas. Netrukus buvo pranešta, kad Minedas bus BTV humoro laidos „Šalia kelio“ apžvalgininkas, tačiau vėliau tai buvo paneigta. Buvo TV3 laidos „Ambrozijos TV“ rubrikos vedėjas.

2014 m. Minedas įgyvendino seną svajonę apie savo vardo prekės ženklą. Vienas tokių prekės ženklų – kuriamos tamsiai rudos spalvos „Minedo maikutės“.

Tų pačių metų rugsėjo 26 d. Klaipėdos Ievos Simonaitytės bibliotekoje įvyko Minedo knygos „Pasaulis Minedo akimis“ pristatymas. Pasak autoriaus, išleisti knygą buvo pati geriausia idėja, galinti įprasminti jo dešimties metų muzikos scenoje sukaktį.

Raktinės frazės:
minedas, mindaugas jonusas, geriausias albumas pasaulyje, su gimtadieniu, emailas, natalija, mums nelemta, tegul sudegs, tegu sudegs, mergyte mano, popsas, pop muzika, klaipeda, lietuviska muzika, lietuvos muzika, lietuva, mes mylime lietuva, lithunian pop music, lithuania, we love lithuania, su žodžiais, lyrics, karaoke, dainos tekstas, dainų tekstai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.