Marija Akelan – Gelstatntys lapai#FM99 #10Geriausių #MarijaAkelan #GelstantysLapai

Marija Akelan laidoje „10 Geriausių” pasidalino naujuoju singlu “Gelstantys lapai”, kuriuo ji skelbia apie pradėtus antrojo solinio albumo studijinius darbus.
Lyriška, jausminga, rudeniškai jauki daina neatsitiktinai išleidžiama spalio pradžioje. “Šios dainos priedainio melodija ir kelias teksto eilutes sukūriau labai seniai, dar tuo metu kai prieš 14 metų dalyvavau muzikiniame televizijos realybės šou projekte. Dainos priedainio muzikos bendraautorė yra mano sesuo Elena Akelan”.
Būtent televizijos realybės šou eteryje, šio kūrinio ištrauką dainininkė atliko gyvai pirmą kartą. Tačiau visiškai dainą ji užbaigė tik šiemet. Laikas “Gelstantys lapai” dainoje kaip ir Marijos gyvenime daug ką pakeitė. Naujojo dainos priedainio žodžiai iš “Atsisveikinu aš, atsisveikini tu” pasikeitė į “Pasisveikinu”, o frazės “Mes neišgirsim jų auksinės dainos” virto frazėmis “Dar paklausykim jų auksinės dainos”. Transformacija kurią išgyveno šis kūrinys puikiai parodo koks permainingas yra gyvenimas ir kaip bėgant laikui keičiasi žmogaus požiūris į gyvenimiškas situacijas.
“Be pažadu pasisveikinu aš, pasisveikini tu.
Be išgalvotų klaidų.
Gelstantys lapai šlama vėjo delnuos.
Dar paklausykim jų auksinės dainos,
Gelstantys lapai”
M. Akelan
“Įrašinėdama naują dainą visada linkiu jai geriausios kloties, tikiuosi kad ji patiks ir taps artima ne tik man bet ir klausytojams. Šioje dainoje, kaip ir visoje savo kūryboje išlieku nuoširdi ir atvira, ir nors tai labai asmeniškas kūrinys, tikiu kad juo išreikšti jausmai ir išgyvenimai yra pažįstami daugeliui iš mūsų.”
„10 Geriausių” – radijo stoties „FM99” lietuviškų dainų dešimtukas transiliuojamas antradieniais nuo 19 val. ir sekmadienias nuo 11 val., kuriame patys geriausi ir naujausi lietuviški kūriniai, šalies muzikinės premjeros ir pokalbiai su atlikėjais. Laidos vedėjas Vytautas Garbenčius.

Už dainas balsuokite: http://www.fm99.lt/top-10/

Official page: http://www.fm99.lt

Facebook: https://www.facebook.com/FM99.lt

Instagram: https://www.instagram.com/radijo_stotis_fm99/

Tapkite mūsų rėmėju: https://www.patreon.com/FM99

Prenumeruokite naujienlaiškį: https://mailchi.mp/1ffc7e127383/fm99-naujienlaiskis

Video klipai iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *