MANE ERZINA LGBT RADIKALAI►Subscribe mano kanalą ir įrodyk, kad esi tolerantiškas.
►Kviečiu mane paremti Patreon! arba youtube membership…ačiū!

Šiandiena kalbėsime apie Lietuvos LGBTQ radikalų bendruomenes, kurios prisidengdamos tolerancija bei meile kitiems, iš tikrųjų apart nepažįstamų puolimo nieko daugiau kaip ir neveikia. Tik dar kartelį norėčiau pabrėžti, kad esu už toleranciją, tačiau mane labai stipriai erzina žmonės kurie neskiria diskriminacijos nuo meno ir to pasekoje galvodami, kad kontekstas yra nesvarbus, stengiasi apriboti žodžių laisves.

Šiuo video aš nenorėjau pasakyti, kad LGBTQ ar bet kuri kita bendruomenė yra neverta žmogaus teisių. Diskriminacijos nepalaikau, aš manau, kad kiekvienas individas gali gyventi taip, kaip nori, iki kol jis pats nevaržo kitų žmonių laisvių.

O dabar mini poema, kad būtu lengviau sutalpinti šio videko raktinius žodžius: Lietuvos LGBT jis gyvena Kaune, jis LGBT Lietuvos bendruomenei priklauso visada. LGBTQ radikalai jie internete piktadariauja, bet eitynėse tegul geriau dalyvauja. Mane erzina lgbt radikalai ir tas pensininkas iš LRT debatų, Pranciškus Valickas.

Mano kiti „komunikacijos” kanalai:

►Instagram: https://www.instagram.com/rymos_show
►Discord: https://discordapp.com/invite/Z76NtpB
►Patreon: https://www.patreon.com/rymosshow (arba membership)
►Tik Tok: https://www.tiktok.com/@rymos_show

———————————————————————————–
Whydotas, LGBT, LGBTQ, mane erzina, radikalai, family friendly, pg clean. Man atrodo, kad tokie prierašai tikrai veikia, turbūt dėl to deMiko taip daro, tai kodėl gi sustoti?

Video klipai iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *