Lilija Larionova F/W 2020/2021CampaignKai Lietus yra Draugas. Kai Lietus yra Dievas. Kai geriausios pasaulyje stilistės ir bičiulės Karina Leontjeva parinkti geltoni milžiniški botai yra tiesiog Tobulybė. Kai ežero lieptas tampa tobulu podiumu. Kai skambantys sekmadienio Trakų cerkvės mišių varpai tampa garso takeliu, kurio tikrai nesitikėjai, bet jis – tiesiog tobulas. Kai atsitiktinio praeivio su geltonu lietpalčiu Šuo Biliūnas tampa Oskaro vertu aktorium. Galvoju: „Ar mane dar gali kas nors nustebinti ir įkvėpti?..“ Kai Komanda supranta iš pusės žodžio ir balsavimai dėl vieno ar kito sprendimo baigiasi vienbalsiai. Norisi įsignybt, – ar taip būna? Būna.
Rytas. Pliaupia kaip iš kibiro. Per Gismeteo vakar žadėjo pragiedrulius iki 13.00, paskui liūtį. Sakau: „jeigu reikės kada prognozės, klauskit manes“, – visi pažvengė. Pliaupia. Make – up? No! Sakau. Neverta. Karina norėjo šlapių plaukų efekto? Prašom..
Video menininkas Jurgis Dūdėnas – tiesiog diplomatijos guru. Tokių nesamonių jam prisiunčiau iki filmavimo – paskui gėda buvo 🤷‍♂️ Bet „ant liepto“ viskas susitvarkė, ir „suėjo antenos“.
Fotografė Evelina Deveikaite- metų atradimas.. Labiausiai sužavėjo atsidavimas savo profesijai. Pylė kaip iš kibiro. Aš beveik pasidavus. Sakau: „Gal nukeliam?“
Ji – jau nuo 8:00 pasiruošus. Užsimaukšlino šiukslių maiša ant savęs ir savo prabangios aparatūros ir sako: „Niekur nevažiuojam, dirbam toliau. Man patinka šviesa!“ LOVE. Talentas. Gaivu. Aktualu. Neužmozota.
Modelis Karina Korr iš „Rūta models management“ agentūros yra tiesiog… nuostabi. Jokių miauksėjimų, jokių nepasitenkinimų ar priekaištų (nors realiai tikrai buvo dėl ko). Tai yra taip profesionalu, reta! Saldu? Taip! Negražbyliauju ir nepataikauju. Kas su manim dirbo (-a) žino, kad „geriau senuko nejudint“, – esu reikli sau ir kitiems ir gana dažnai būnu priekabi detalėms. „Aj, bus gerai“, – su manim nepraeina.
Šį kartą, dievaži, – kaip per sviestą. Myliu, Vertinu, AČIŪ.
L.L. 🎬🎬🎬

Video Jurgis Dūdėnas JUDU productions
Style Karina Leontjeva
Model Karina Korr Karina Korr (RMM)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *