Laiškai iš praeities…Laiškai iš praeities… Iš tiesų, dainos, kurios skamba šiame albume – tai žodžiai iš laiškų, virtę dainomis, kurias grodavom, kuriom skambant apkabindavom savo mylimasias. Tai mūsų jaunystės, vilčių, meilės, mūsų gyvenimo dalelė. Rimvydas Vagonis 2003 m.
Kiek pajėgiau atsiminti, kiek priminė draugai, tiek šių dainų, kurios skambėjo tada, sudėta į šį albumą. Vienas to niekada nebūčiau pajėgęs padaryti, todėl esu dėkingas jums visiems. Kartu su „senu biču“ Raimiu, padrąsindami vienas kitą, po gabalėlį surankiojom tai, ką turim – dalelę praeities… Už finansinę, moralinę ir visokiariopą pagalbą esam dėkingi Daliui Klyviui, Remigijui Čiužui, Kelmės Rotary Klubui ir visiems Jums: Algis Grikšelis, Saulius Guščikas, Algis Sakalauskas, Eugenijus Baranauskas, Kęstas Matuliauskas, Anicetas, Darius Januška, Kčstas Gaigalas, Gagarinas, Sūris, Vaidas Sapragonas, Charčenka, Vytautas Leščiauskas, Henrikas Kerėžius, K.Žadeikis, V.Rickus, Gintas Rauktys, Čečėnas, Gintautas Urbietis.
Dėkoju muzikantui ir kolegai Tabasko grupės gitaristui Edmundui Noreikai už įgrotas gitaros partijas, bei už techninę pagalbą įrašant albumą ir Raimondui Januškai už viršelio apipavidalinimą. Paklausykim šių dainelių, gal žodžiai iš praeities laiškų šiek tiek suvirpins mūsų širdis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.