KRIMINALINĖ LIETUVOS ZONA su Dailiumi Dargiu – 8: Nepalaužiamasis iš "Slabodkės" – IKauno Daktarų istorijos – neblėsta. Ir šita yra visai kitokia. Pirmame pasakojimo epizode Kapucinas atskleis tikrąjį senosios Kauno mafijos legendos Henriko Daktaro veidą ir Daktarų grupuotės vyrų vidinį pasaulį. Veidą slėpdamas pašnekovas atskleidė, kad ilgus metus Kaune karaliavusiems mafijos bosams ženkliai padėjo ir netgi tarnavo tuometinės miesto teisėsaugos žmonės. Jis negailėjo aštrių žodžių H. Daktarui, tad kai kurie jo pasakojimo fragmentai Henytės gerbėjams tikrai nepatiks. Bet jis tikrai žino ką šneka, nes pats dalyvavo ir legendinės “Vilijos” restorano atidarymų šventėse ir didžiausių ano meto kauniečių mafiozų, kaip pavyzdžiui, saviškių nužudyto ir iki šiol nesurasto H. Daktaro dešiniosios rankos – Rimanto Ganusausko – Mongolo vestuvių pobūvyje.

Norite daugiau mūsų video? Pasijunkite bei tuo pačiu prisidėkite prie mūsų skleidžiamos veiklos Patreon platformoje – https://www.patreon.com/dailiusdargis
Jei norite pasipildyti savo namų bibliotekas kriminalinės dokumentikos detektyvais apie Lietuvą ir užsienį – knygas su autoriaus parašais galite įsigyti online knygyne:
https://www.dailiausknygos.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *