Keičiamės paveikslais | DIY dovanos | Talžūnas, STIMOMEDIA, Lauritta, Vėjas | PILDYK OfisasDovanos yra gerai. Dar geriau, kai dovanos yra be progos – tiesiog šiaip. Todėl šįkart pakvietėm PILDYK YouTuber’ius – Talžūną, Vėją, Laurittą ir STIMOMEDIA – padaryt vienas kitam dovanas. Ir ne bet kokias, o savo kurtus paveikslus!

Tema buvo absoliučiai laisva, visi galėjo kurti, ką tik nori. Kaip kurti irgi nesakėm – buvo galima tapyti, fotografuoti, photoshoppinti, kiek tik leidžia galva ir galimybės. Spoiler alert: dauguma neapsiėjo be Photoshop. Visi sprendimai neabejotinai buvo labai kūrybiški, nors ir labai skirtingi – kai kas bandė kurti meną, kai kas pasistengė, kad dovanotas paveikslas niekada neleistų pamiršti apie kūrėją, kiti visą dėmesį skyrė dovanos gavėjui. Žodžiu, pamatysi – tikrai labai nice rezultatų gavom.

Tiesa, vienas iš PILDYK YouTuber’ių netikėtai liko be dovanos. Kodėl? Nes truputį pasikeitė aplinkybės ir, na, gavosi kaip gavosi. Nors situacija ir liūdnoka, paskui viskas buvo ištaisyta ir dabar jau visi laimingi ir apdovanoti. Taigi, žiūrim video ir vertinam šiuos aukštojo meno kūrinius!

Peržiūrėjai video? Nepamiršk paspausti subscribe!
https://goo.gl/dmLXCH

Ir aišku, sek PILDYK YOUTUBER‘IŲ nuotykius kituose tinkluose: https://www.instagram.com/pildyk/
https://www.facebook.com/pildykai
https://www.tiktok.com/@pildyk

Talžūnas: https://www.instagram.com/andriustalzunas/
Lauritta: https://www.instagram.com/laurajudickaite
sTimo: https://www.instagram.com/stimomedia/
Mira: https://www.instagram.com/esu_mira/
Vėjas: https://www.instagram.com/gediminasgabalis/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *