KaYra – Pamiršai (Live) | SAPIENS MUSICKristina Radžiukynaitė a.k.a Kayra is a Lithuanian singer, actor, and artist who already gained huge recognition in various tv shows and musical acts. Today she presents her new song „Pamiršai“. Enjoy the true and tender live performance by Kayra.

Music: Kristina Radžiukynaitė ir Faustas Venckus
Lyrics: Kristina Radžiukynaitė

MORE OF KAYRA:
facebook https://www.facebook.com/KaYra-Kristina-Radžiukynaitė-1431616627075398
instagram https://www.instagram.com/radziukynaite.kayra/
youtube: https://www.youtube.com/channel/UCO-BMyawYqmcbJoWih5w-Kg
spotify: https://open.spotify.com/artist/4DBt10ugGO22hh3b2w52Cf
tiktok : https://www.tiktok.com/@kayra_radziukynaite?lang=en

APIE KAYRA
Kristina Radžiukynaitė – jau daugiau nei dešimtmetį Lietuvos ir pasaulio scenoje matoma atlikėja, kviečiama į ne vieną TV projektą. Mergina dega idėjomis ir aktyviai ne tik dainuoja, bet ir atlieka svarius vaidmenis įvairiuose serialuose bei miuzikluose, tokiuose kaip „Neskubėk gyventi“, „Monikai reikia meilės“, „Rent“, „Meilutė“, kt. Turbūt tai nulėmė ir gana aiškų atlikėjos braižą – kiekvieną singlą palydintys į filmus panašūs klipai. Aktorinių gebėjimų bei muzikinio profesionalumo derinys Kristinai suteikia drąsos scenoje elgtis netradiciškai: ji noriai įsikūnija į įvairius personažus, nebijo pasirodyti juokingai, negražiai ar per keistai, tad 2018-aisiais atlikėja nesunkiai tapo projekto „Muzikinė kaukė“ nugalėtoja, o 2020 m. nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje ji pasiekė finalą su daina „Alligator“, kiekviename iš konkurso etapų pasirodymą iliustruodama vis kitu kampu. 2020-ieji KaYrai taip pat buvo sėkmingi ir visai naujame amplua – kartu su partneriu Justu Girdvainiu LRT projekte „Šok su žvaigžde“ pora užėmė pirmąją vietą. Iškart po to Kristina tapo 2021-ųjų „Lietuvos balsas“ ir „Lietuvos balsas. Vaikai“ reportere, taip įrodydama, kad tiek dainavimu, tiek žodžiais ji gali prakalbinti kiekvieną. Šiuo metu KaYrą galima išgirsti projekto „Dainuok su manim“ laidose. Išbandžiusi daugybę skirtingų veidų ir parašiusi nemažai tekstų kitų atlikėjų dainoms, nuo 2019-ųjų rudens dainininkė į sceną žengė su savo autorine kūryba, išsigryninusi itin pozityvią bei individualią stilistiką. Ne veltui jos sceninis vardas – KaYra – iš hindi kalbos išvertus reiškia unikali ir taiką nešanti. Dainininkė su publika dalinasi energija, ekspresija ir siekia skleisti tik geras bangas, tad jos pasirodymus stebinti auditorija dažniausiai negali nusėdėti vietoje. Gabi ir išraiškinga KaYra kuria išskirtinę muziką, apjungiančią paprastumą bei žodžių gylį, taip pat nevengia savitų kitų atlikėjų kūrinių interpretacijų, perkurdama žodžius ir sau pritardama ukulėle ar pianinu.

RInkis MUZIKĄ vietoj puodelio kavos!
O mes šį puodelį paversime nauja muzika, kuria dalinsimės kartu su tavimi
➡️ https://www.patreon.com/sapiensmusic​​​ ⬅️

Tapęs mūsų patronu, matysi mūsų klipus anksčiau ir sužinosi mūsų naujienas pirmas.
Nei daugiau, nei mažiau, tik 2 eur.

Mums tai svarbu ir ačiū tau, kad esi su mumis ir padedi augti kartu! ❤️

Subscribe to our channel for music of Sapiens.
www.sapiensmusic.net

Follow SAPIENS MUSIC
》instagram: https://www.instagram.com/sapiens_music_official
》facebook: https://www.facebook.com/sapiensmusicofficial
》twitter: https://twitter.com/sapiens_music

SAPIENS MUSIC is a music platform collecting various talents from all over the world. We want to bring the change by showcasing inspiring music and sharing the message together with artists.

We are Sapiens. We are music. We are music of Sapiens.

#sapiensmusic #kayra #pamirsai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.