Kas tu? Kaip tau? E10 svečiuose Vilija RadvilėVilija – dainuojamosios poezijos atlikėja ir autorė. Kartu su Oksana ji mus džiugina savo nuostabia muzika ir prasmingais tekstais.
Sunkoka prakalbinti kuklumu ir ramybe persmelktą asmenybę. Ji lyg gaivus ryto rasos lašas šiame pykčio, purvo ir virusų pilname pasaulyje. Su Vilija smagiausia tylėti, nes baisu, kad žodis neužgautų šios trapios asmenybės.
Jos gyvenime pagrindinė vertybė – būti savimi, priimti žmogų tokį, koks jis yra. Rokiškėnams pasisekė, kad ji moko šio gerumo mūsų vaikus. Juos moko ne tik groti gitara, bet padeda surasti ir suprasti save.
Užaugusi daugiavaikėje šeimoje, papasakojo mums kokia jėga yra šeima. Kaip lengva atlaikyti gyvenimo smūgius, kai su tavimi šeimos komanda. Tikiuosi, kad mūsų jaunos šeimos išdrįs turėti daugiau vaikų, nes jiems kartu gyventi lengviau ir drąsiau. Darni daugiavaikė šeima – pirmiausia sutuoktinių tvirta sąjunga ir šiandien Vilijos dainų kritikė yra mama. Ji pirma išgirsta dukters parašytas dainas, jas įvertina.
Buvo gera ir šilta kalbėtis su šia asmenybe. Klausant mūsų pokalbio ir Jums linkime pajusti šilumą…

Video klipai iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *