KAMRAZERIO VAIKAI “GERIAUSIAS TĖTĖ”Muzika Vadimo Kamrazerio, žodžiai nežinomo autoriaus
Dainuoja KAMRAZERIO VAIKAI ir jų vaikai,
Aranžuotė ir garso suvedimas- V. Kamrazerio
Foto montažas- Benediktas Misiūnas

Šiemet kovo mėn. ši komanda pristatė sveikinimą Lietuvai kovo 11 d. proga- po 33 (!) metų pertraukos vėl susibūrę kartu, perdainavo Gintauto Tautkaus ir Justino Marcinkevičiaus dainą „TREČIAS ATSIDUSIMAS“, sujaudinusią daug Lietuvos gyventojų.
Savo neįprastą socialinę misiją ši komanda tęsia toliau. Panašu, kad niekad nenurimstantis šio projekto „motoriukas“, žinomas muzikantas ir dainų kūrėjas V. Kamrazeris, vis dar nesiruošia nustoti stebinęs netikėtais sprendimais. Šį kartą dainos įraše dalyvavo ne tik buvę Vadimo vaikai, bet į jį įsitraukė ir jau ūgtelėję, ir visai maži buvusių dainininkų vaikai, kurie šiuo metu išsibarstę po visą pasaulį, bet nepraranda ryšio nei su Lietuva, nei su lietuvių kalba.
„ Noriu atiduoti duoklę tėčiams. Kažkaip Lietuvoje gerokai daugiau dainų apie mamas, močiutes, brolius, senelius… Visą laiką svajojau sukurti dainą apie Jį. Paprastą, bet šiltą ir įtaigią. Šį kartą savo FB profilyje paprašiau draugų pasidalinti prisiminimais ir nuotraukomis, kuriose jie būtų pavaizduoti su savo tėveliais ir su savo vaikais. Praktiškai po 2 dienų reikėjo kreiptis iš naujo, tam kad būtų galima sustabdyti siunčiamų nuotraukų srautą, nes jų kiekis pasidarė nebekontroliuojamas. Labai nustebino mano draugų pasitikėjimas, kas šiais laikais- labai retas dalykas. Savaime suprantama- visos nuotraukos netilpo, bet tai, kas buvo sudėta į dainos video taką, turi sukelti labai šiltus jausmus šį klipą stebintiems ir klausantiems“- sako projekto sumanytojas Vadimas Kamrazeris su gausia atlikėjų komanda. „Kamrazerio vaikai“ sveikina tėčius su Tėvo diena ir visiems linki geros šventės, daug apkabinimų ir gerumo iš savo artimųjų“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *