Kamanių šilelis – PO kilimuPO kilimu: Kamanių Šilelis
Vieta: Teatro Atviras ratas studija (Ašmenos g. 8, Vilnius)
PO KILIMU – išskirtinių koncertų serija kamerinėje teatro “Atviras ratas” studijos erdvėje. Koncertų ir festivalių lankytojams bei alternatyvesnių šiuolaikinės muzikos užkaborių ieškotojams gerai pažįstamos grupės PO KILIMU atsitrauks nuo triukšmingų minių ir leis pasinerti į gryno, ypatingai kokybiško garso patirtį. Ūžiantys kavos aparatai, skambantys bokalai, šurmuliuojantys lankytojai pasilieka už studijos durų, atiduodami erdvę išgrynintam, gurmaniškam skambesiui.

PO KILIMU – kvietimas klausytojui atsidurti arčiau muzikos garso, žodžio bei minties, iš pirmų lūpų išgirsti jos prasmę ir reikšmę. Visi koncertų ciklo renginiai – proga vienam vakarui pabėgti nuo kasdienybės garsų ir pasinerti į unikalų, tik vienam vakarui gimsiantį akustinį gerai pažįstamų kūrėjų dainų skambesį.

PO KILIMU suteiks galimybę skirtingų atlikėjų kūrybą pažinti nauju kampu ir ypač betarpiškai – koncertų metu atliekamą muziką papildys čia pat vykstantys interviu su kūrėjais. Be to, kiekvienas PO KILIMU koncertas bus įrašomas paisant aukščiausių kokybės reikalavimų, taigi kiekvienas unikaliame renginyje apsilankęs klausytojas taps dalele čia ir dabar vykstančio įrašo.

„Kamanių šilelio“ dueto minimalistinę, ritmingą ir švelniai psichodelinę muziką galima apibūdinti kaip šiuolaikinį elektrifikuotą indie folklorą, gerai suprantamą ir patrauklų tarptautinei publikai. Tačiau nuo didžiosios dalies panašios kūrybos, dažniausiai atliekamos anglų kalba, ją dažnai skiria akimirksniu atpažįstami tradicinių lietuvių liaudies dainų tekstai, naujoviškai ir laisvai dainuojami Kamilės Gudmonaitės. Tiesa, pastaruoju metu duetas linksta prie autorinių dainų tekstų, nors ir šie skamba „folkloriškai“.
Savo įrašuose ir gyvuose pasirodymuose „Kamanių šilelis“ naudoja tradicinius artimų ir tolimų kraštų instrumentus – pavyzdžiui, ukulelę ar didžeridū, o kartais instrumentais tampa kasdieniai buitiniai daiktai. Todėl šio projekto, nuolat besikeičiančio ir ieškančio naujovių, muzika pritraukia margą auditoriją ir sužavi net tuos žmones, kurie paprastai nesiklauso tradicinės liaudies ar world muzikos.

Koncerto garso režisierius Julius Janukaitis
Galutinio įrašo garso redaktorius ir režisierius Mantas Tamulionis

Renginio partneriai: Audioforma, Caffeine
Informaciniai rėmėjai: Vaga, Vilniaus jaunimo informacijos centras, Vilniaus diena, 370

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *