Įvairūs atlikėjai – Kalėdų naktį tylią 2017 (vaizdo klipas)Pasitikdami gražiausias metų šventes garsiausi Lietuvos muzikantai jau trečią kartą inicijuoja labdaros akciją „Kalėdų naktį tylią“. Šiemet projektas dar galingesnis, nes vykdomas kartu su LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota nacionaline saugumo kampanija „Už saugią Lietuvą“. Muzikantų akcijos metu visi Lietuvos žmonės bus kviečiami aukoti pinigų, kurie bus skiriami naujiems vaikų dienos centrams kurti.

Šiuo metu Lietuvoje yra beveik 20 tūkst. vaikų, augančių socialinės rizikos šeimose. Šie žmonės ne tik stokoja socialinių įgūdžių, bet ir neturi galimybės lankyti būrelių. Tokiems vaikams išsigelbėjimu galėtų tapti dienos centrai, tačiau jų Lietuvoje labai trūksta.

Prieš 27-erius metus Tomo Augulio sukurtą legendinę dainą „Kalėdų naktį tylią“ šiemet įdainavo ne tik žymiausi mūsų šalies atlikėjai, bet ir pati Prezidentė. Padėti vaikams su džiaugsmu sutiko visas būrys ryškiausių mūsų scenos garsenybių – kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ambasadoriai dainininkai Andrius Mamontovas, Donatas Montvydas, grupės „Biplan“ lyderis Maksas Melmanas, Jurga Šeduikytė, Algirdas Kaušpėdas, aktoriai Jurgita Jurkutė ir Vidas Bareikis, rašytoja ir TV laidų kūrėja Beata Nicholson. Naująją kūrinio aranžuotę kūrė Radistai – Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys.

Skirti savo auką naujiems vaikų dienos centrams kurti galite jau dabar portale Aukok.lt: https://www.aukok.lt/projektai/Kaledu-nakti-tylia

Muzikos autorius Tomas Augulis
Dainos žodžiai – Rasa Skrodenytė Malinauskienė
Garso režisierius – Kristijonas Noreika
Dainos masteringas – Normantas Ulevičius

„KALĖDŲ NAKTĮ TYLIĄ“ dainos tekstas

Kalėdų naktį tylią, Tavęs vienos aš lauksiu,
Už lango eglės žilos, danguj pabertas auksas
Kalėdų naktį tylią, kai sklinda žvakių kvapas,
Duris praverk nebyliai ir pasakyk man labas.

Tą naktį tą naktį tą naktį, kai sniegas už lango žibės
Aš noriu, kad tu man uždegtum, žvakutę ant mano širdies.

Žinau, kad Tu ateisi, aš Tavo žingsnių laukiu,
Ledinės gėlės skleisis, žvaigždė įkris į plaukus.
Kalėdų naktį šviesią sidabro varpas gaus
Ir taip sulauksim dviese vidurnakčio gilaus.

Tą naktį tą naktį tą naktį, kai sniegas už lango žibės
Aš noriu, kad tu man uždegtum, žvakutę ant mano širdies.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.