IL SENSO – MANO KRAŠTASJaunieji operos solistai Indrė Anankaitė, Laimonas Bendaravičius, Kasparas Damulis ir Ieva Barbora Juozapaitytė, susibūrę į vokalinę grupę IL SENSO (liet. PRASMĖ) Kovo 11-osios – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga dovanoja vieną įsimintiniausių muzikinių perlų Gyčio Paškevičiaus ir Erikos Drungytės dainą ,,Mano kraštas“.

Nors neretai dangus virš mūsų būna pilkas, žemę plauna lietus ar uždengia sniego patalas, tačiau svarbiausia – Lietuva graži mums tokia, kokia yra: ar susirūpinusi, ar pavargusi, ar motiniškai atlaidi ir šilta.
,,Tavo grožio, kiek yra tiek ir pakanka“ – šie dainos žodžiai tiksliai apibūdina jausmą, užplūdusį filmavimo metu: per tas kelias minutes mes tarsi išgyvenome visas sudėtingas, bet viltingas Lietuvos istorijos permainas: tirpstantis sniegas pabudina mūsų piliakalnius, stiprus vėjas leidžia pajusti artėjančią šilumą, o skaisti saulė, vis pasirodanti pro debesis, praskraidina mūsų sunkumų ir nerimo kupinas dienas.
Tad, likime visada ištikimi Lietuvai, nes „vien tik Ji yra prasmė tikroji, nepakeis Jos niekas niekada“ …“Ji tavo pradžia ir tavo pabaiga“

Nuoširdžiai dėkojame kūrybinei grupei:
garso režisieriui Kristijonui Noreikai bei
vaizdo klipo kūrėjams Stefai DA Kilmanaitei ir Gediminui DA Uždaviniui! Už įspūdingo dydžio Lietuvos vėliavą dėkojame https://pramogosore.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *