IL SENSO – MANO KRAŠTASMielieji, po visiems puikiai pažįstamo muzikinio perlo – Gyčio Paškevičiaus ir Erikos Drungytės dainos ,,Mano kraštas“ video klipo pristatymo sulaukėme labai daug palaikančių žinučių ir laiškų, už kuriuos nuoširdžiai dėkojame! Tuo pačiu mus pasiekė prašymas pakeisti muzikinę palydą, o Jūsų prašymas – IL SENSO grupei yra įsakymas J !!!

Tad, pristatome naują dainos versiją, kurios aranžuotės autorius – talentingasis Kristijonas Noreika!!!

Nors vaizdo klipas nepakito, tačiau naujo muzikos takelio dėka dabar jis atsiskleidžia visai kitomis spalvomis: juk neretai dangus virš mūsų būna pilkas, žemę plauna lietus, ar uždengia sniego patalas, tačiau svarbiausia – Lietuva graži mums tokia, kokia yra – ar susirūpinusi, ar pavargusi, ar motiniškai atlaidi ir šilta.

,,Tavo grožio, kiek yra tiek ir pakanka“ – šie dainos žodžiai tiksliai apibūdina jausmą, užplūdusį filmavimo metu. Per tas kelias minutes mes tarsi išgyvenome visas sudėtingas, bet viltingas Lietuvos istorijos permainas: tirpstantis sniegas pabudina mūsų piliakalnius, stiprus vėjas leidžia pajusti artėjančią šilumą, o skaisti saulė, vis pasirodanti pro debesis, praskaidrina mūsų sunkumų ir nerimo kupinas dienas.

Tad, likime visada ištikimi Lietuvai, nes „vien tik Ji yra prasmė tikroji, nepakeis Jos niekas niekada“ …“Ji tavo pradžia ir tavo pabaiga“

Nuoširdžiai dėkojame kūrybinei grupei:

garso režisieriui Kristijonui Noreikai bei

vaizdo klipo kūrėjams Stefai DA Kilmanaitei ir Gediminui DA Uždaviniui! Už įspūdingo dydžio Lietuvos vėliavą dėkojame https://pramogosore.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *