IL SENSO – Kai tik į Tave kreipiuos,,Kai tik į Tave kreipiuos”
( Tu su mumis/ La Tua semlicita)

Kompozitoriai:
A. Galbiati, J. Frankel, G. Rinaldi
Teksto autoriai:
Jono Pauliaus II ( Karolis Wojtyla),
lietuviškas tekstas Jurga Čekatauskaitė
Aranžuotės autoriaus:
Rimvydas Mitkus

Atlieka grupė IL SENSO:
Indrė Anankaitė, Laimonas Bendaravičius, Kasparas Damulis ir Ieva Barbora Juozapaitytė.

Instrumentų trio:
Elena Daunyté ( violončelė), Joana Daunyté (arfa), Rimvydas Mitkus (fortepijonas).

Garso režisieriai:
Kristijonas Noreika (Garso įrašų studija „KriMa”),
Arūnas Zujus ( Garso įrašų studija ,,MAMA studios”).

Vaizdo klipo kūrėjai:
Stefa Kilmanaitė ir Gediminas Uždavinys.

 La tua semplicitá – Josh Groban, Placido Domingo con Lyrics , Con 5283 Visitas , con un estilo Clasica / e incluido en su álbum „Amore infinito” del año (2009)
Licensed to SME (on behalf of Sony Classical)

Aprašymas

Jaunieji operos solistai Indrė Anankaitė, Laimonas Bendaravičius, Kasparas Damulis ir Ieva Barbora Juozapaitytė, susibūrę į vokalinę grupę IL SENSO (liet. PRASMĖ) didžiosios Prisikėlimo šventės proga dovanoja ypatingą kūrinį – ,, KAI Į TAVE KREIPIUOS”, sukurtą Šv. Jono Pauliaus II (Karolis Wojtyla) poetinės maldos pagrindu. Muziką dainai, kurios originalus pavadinimas „LA TUA SEMPLECITA“ sukūrė A. Galbiati, J. Frankel, G. Rinaldi, o lietuviško teksto autorė – Jurga Čekatauskaitė, kuri ypatingai jautriai ir talentingai perteikė Šv. Jono Pauliaus kūrinio prasmę.

Pagerbdami prieš šešiolika metų mus palikusio Šv. Jono Pauliaus atminimą, jaunieji dainininkai drauge su nuostabiais muzikais Elena Daunyte (violončelė), Joana Daunyte (arfa) ir Rimvydu Mitkumi (fortepijonas) šią ypatingą dainą atliko ir nufilmavo po Vilniaus Šv. Jono Krikštytojo ir Šv. Jono apaštalo ir evangelisto bažnyčios skliautais neatsitiktinai: būtent čia 1993 m rugsėjo 5 dieną ištarė šiuos dvasingus ir paskatinančius žodžius – ,, Kultūros ir mokslo žmonės labiau nei kiti atsakingi, kad protui nebūtų užtveriamas kelias, vedąs paslapties link”.

Tad, Šv. Velykos, skelbiančios Kristaus prisikėlimą, pavasarį ir atgimstančią gamtą yra ypatingas laikotarpis, kurio metu turime galimybę stabtelėti ir apmąstyti savo kelionę. Šv. Jonas Paulius sakė, kad nepaisant žmogaus sužeistos ir nuodėmingos prigimties, silpnumo ir vangumo, puikybės, tinginystės ir kitų ydų, žmogus turi ypatingą dovaną – galimybę mylėti, o meilės jausmas neatsiejamas nuo tikėjimo, nuolat rusenančio mūsų širdyse…

Visa tai ir sudėjome į nuostabią dainą, kuri, tikimės, pasieks klausytojų ir žiūrovų širdis bei pripildys Velykų paslapties laukimą viltimi ir šviesa, kurios taip reikia visų mūsų šių dienų gyvenime…

Esame laimingi už galimybę dirbti su nuostabia kūrybine grupe, todėl sakome ačiū:
garso režisieriams Kristijonui Noreikai (Garso įrašų studija „KriMa”)
bei Arūnui Zujui ( Garso įrašų studija ,,MAMA studios”),
vaizdo klipo kūrėjams Stefai Kilmanaitei ir Gediminui Uždaviniui,
grimo meistrėms Gabrielei Lileikaitei – Pavilionienei bei Simonai Pakalnytei,
Birutei ir Ramunei iš renginių organizavimo įmonės ,, Veikli Grupė”),
artimiesiems bei visų mūsų šeimos nariams
ir, žinoma, dar kartą mūsų nuostabiam instrumentų trio – sesėms Elenai ir Joanai Daunytėms bei aranžuotės autoriui Rimvydui Mitkui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *