I RELEASE CONTROL – Alexa Sunshine Rose (cover)LT žemiau
Hello guys!

This is my first video ever. Yup, I finally started this journey. The ideas and drems became biggers than fears. So, here you go a cover of „I release control“ by Alexa Sunshine Rose.

For many years I thought that I lack something – talent, instruments, band, like minded people who would play with me and so on… But now I decided to follow my dream no matter what, leaving all the outer circumstances to God (to Whom I dedicate all this path). So that‘s why in the video you can see that I will REALLY sing no matter what and with whatever I have 😀

This song really matches the intention and process that I‘m going through right now. So however the final result happened, whatever things, opinions, feelings I have to face – I just accept them and RELEASE CONTROL. So please also don‘t mind the imperfections :))

For you it may be just another video amongst the vast other gorgeus content of youtube, but for me – it is my creative rebirth, a beginning of freedom and sharing.

I send you much love and light! Be brave, follow your heart and trust life ♥

Lyrics:
I release control and surrender to the flow of love that will heal me.
————————————————————————————————————————————————–

Sveiki draugai!

Tai pats pirmasis mano pasidalintas filmukas. O taip, pagaliau pradedu šią kelionę. Galop idėjos ir svajonės tapo didesnės nei baimės. Taigi, štai jums Alexa‘os Sunshine Rose dainos „I release control“ („Aš paleidžiu kontrolę“) koveris.

Daugybę metų man atrodė, kad vis kažko trūksta – mano talento, instrumentų, grupės, bendraminčių draugų, kurie su manimi grotų ir t.t. Tačiau dabar nusprendžiau, kad seksiu paskui savo svajonę kad ir kas nutiktų, palikdama visas išorines aplinkybes Dievui (kuriam ir dedikuoju šį visą savo kelią). Taigi todėl šiame filmuke ir pamatysite, kad aš TIKRAI dainuosiu bet kokiu atveju ir su bet kuo, ką turiu 😀

Ši daina visiškai atspindi dabartinę mano vidinę intenciją ir procesą. Taigi, kad ir koks gavosi galutinis rezultatas, kad ir su kokiais dalykais, nuomonėmis ar savo jausmais turėsiu susidurti – tiesiog viską priimu ir PALEIDŽIU KONTROLĘ! Taigi ir jūs nekreipkite dėmesio į netobulumus :))

Galbūt jums tai bus tik paprastas filmukas tarp gausybės kito nuostabaus youtube‘o turinio, tačiau man – tai kūrybinis atgimimas, išsilaisvinimo ir dalijimosi pradžia :))

Siunčiu jums daugybę meilės ir šviesos! Būkite drąsūs, sekite savo širdimi ir pasitikėkite gyvenimu ♥

Dainos žodžiai:
Aš paleidžiu kontrolę ir atsiduodu meilės tėkmei, kuri mane išgydys.
————————————————————————————————————————————————–
www.siakimirka.com
https://www.facebook.com/siakimirka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *