Gaminam skaniausią burgerį pasaulyje | Talžūnas, STIMOMEDIA, Lauritta, Vėjas | PILDYK OfisasMėgsti burgerius? Tada būtinai turi peržiūrėti šitą video, nes čia gaminam skaniausią burgerį Lietuvoje, o gal ir visame pasaulyje.

O viskas prasidėjo nuo to, kad išalkom, sugalvojom užsisakyt, ir niekaip neišsirinkom, iš kur. Vienur mėsa skani, bet bandelės prastos, kitur salota nelabai, dar kažkur – padažas neaiškus, o sūris be skonio. Tai žodžiu, padarėm taip: išrinkom 5 populiariausius burgerius Vilniuje ir užsisakėm kiekvieno po du. Tada atskirai ragavom kiekvieną dalį – bandelę, mėsą, sūrį, salotą, agurkus, pomidorus, šoninę, net padažą. Ir iš skaniausių dalių surinkom ultimate, skaniausią, geriausią, su didžiausią meile pagamintą PILDYK burgerį. Neslėpsim, kad malonumas gavosi brangokas, bet pabandyt buvo tikrai verta – dabar jau galim drąsiai dalint patarimus kavinėm ir restoranam, kaip padaryti geriausią burgerį mieste.

Ar turi savo mėgstamiausią burgerį Lietuvoje? O gal žinai kokį slaptą ingredientą, kurį visada dedi į naminius ir dėl kurio tavo burgeriai visada gaunasi tobuli? Pasidalink komentaruose.

Peržiūrėjai video? Nepamiršk paspausti subscribe!
https://goo.gl/dmLXCH

Ir aišku, sek PILDYK YOUTUBER‘IŲ nuotykius kituose tinkluose: https://www.instagram.com/pildyk/
https://www.facebook.com/pildykai
https://www.tiktok.com/@pildyk

Talžūnas: https://www.instagram.com/andriustalzunas/
Lauritta: https://www.instagram.com/laurajudickaite
sTimo: https://www.instagram.com/stimomedia/
Mira: https://www.instagram.com/esu_mira/
Vėjas: https://www.instagram.com/gediminasgabalis/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *