Eiliuoti Šilainių kiemai#IrenaJacevičienė Himnas SAKALŲ GIESMĖ/KOSMONAUTIŠKA DAINA/VETERANAMSSkaito autorė.
Muzika – Raimundas Eimontas

Vieno iš penkių šios vasaros tarpdisciplininių MagiC Carpets projektų Kauno bendruomenėse – „Eiliuoti Šilainių kiemai“ – iniciatoriai, aktoriai Edita Niciūtė ir Arnis Aleinikovas, pakvietė šilainiškius dalintis savo kurtomis eilėmis.
Projekte sulaukta autorių, kurie tiesiog „išplėšė“ puslapius su eilėmis iš asmeninių dienoraščių ir išdrįso atiduoti juos įrašų studijai, kiti dalinosi vieninteliu per savo gyvenimą parašytu tekstu apie meilę ir laukimą, o viena vietos kūrėja atsiuntė net dvi savo parašytas knygas.
Tekstus kartu su profesionaliais aktoriais įskaitė ir patys jų autoriai. Išgirsite nostalgiją savo gimtinei dvelkiančius tekstus, kuriuose piešiami gimtinės vietovių peizažai; eiles dedikuotas išėjusiems šeimos nariams, ir žinoma – meilei. Visi projekte dalyvaujantys poetai yra gana skirtingi, pavyzdžiui, poetė Irena visą gyvenimą rašė eilėraščius, kurie skirti tik lakūnams – ji yra sueiliavusi visą Lietuvos aviacijos kroniką. Na, o Julijos eilėraštis „Skype“ kalba apie šių dienų emigrantų gyvenimo realijas, apie senelių ir anūkų nebesusikalbėjimą viena kalba, bendraujant per „Skype“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *