Edvardas Žičkus. Be ribų. R.Skaisgirys – skandalinga byla ir provokuojantis įrašas su buvusia žmona„Kameros buvo visur. Tuose įrašuose yra ir mano su Vaida seksas automobilyje“, – jau šį sekmadienio vakarą 20.00 val. portalo 15min laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ prisipažins buvęs krepšininkas, o dabar televizijos prodiuseris Rolandas Skaisgirys.

„Visi ir dabar galvoja, kad esu vagis, – žodžių į vatą nevynios Rolandas, kai pokalbis pasisuks apie tik ką teismo paskelbtą išteisinamąjį sprendimą net septynerius metus trukusioje kyšio davimo byloje. – Tris paras drebėjo rankos. Jaudinausi kur kas labiau, nei tada, kai mane suėmė ir dviem paroms uždarė į areštinę“.

R.Skaisgirys neslepia, kad visą šalį sudrebinęs skandalas jam kainavo labai brangiai. Didžiausia kaina, kurią teko sumokėti – prarasta šeima. Sekmadienio vakaro laidoje jis atvirai kalbės ir apie psichologės kabinete praleistas valandas, ir apie patirtą artimų bendražygių išdavystę. „Visame tame likau vienas. Nesulaukiau jokio palaikymo, nei iš bičiulių, nei iš žiniasklaidos, su kuria dirbu, nei iš mano paties įkurtų asociacijų ar organizacijų, kurioms per ilgus metus padėjau surinkti didžiules sumas paramos“, – apmaudo neslėps 52-ejų verslininkas.

👉 PRENUMERUOKITE MŪSŲ KANALĄ: https://rb.gy/9qcmj4
​​👉 SKAITYKITE NAUJIENAS: https://www.15min.lt/​
👉 DRAUGAUKIME FACEBOOK: https://www.facebook.com/15min
👉 SEKITE MŪSŲ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/15minlt/

#15min #EdvardasZickusBeRibu #RolandasSkaisgirys #Skandalas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *