Delfi rytas. Kokios klaidos padarytos pandemijos valdyme ir ar tik pinigai paskatins skiepytis?Lietuvoje pandeminė situacija sparčiai prastėja — naujų užsikrėtusiųjų skaičius jau buvo pasiekęs ir 3000 atvejų per dieną, kasdien pranešama apie dešimtis nuo Covid-19 mirusių žmonių. Apie pusantro šimto žmonių kasdien patenka į ligonines dėl šios ligos. Kokiomis priemonėmis kovosime su pandemija ir kaip bus skatinama aktyvesnė vakcinacija, kalbėsime su Sveikatos apsaugos ministerijos Visuomenės sveikatos departamento direktoriumi Audriumi Ščeponavičiumi.

„Knygų klube“ šį rytą – agronomijos mokslų daktaras, ko gero, žinomiausias Lietuvos bitininkas Algirdas Amšiejus, kuris pristato savo naują knygą „Bičių metai“.

Tarptautiniuose turizmo apdovanojimuose pirmą kartą dėmesio sulaukė ir Lietuva. Vakar vykusios ceremonijos metu Turkijoje buvo apdovanoti ir Lietuvos atstovai. Kas pelnė apdovanojimus ir kaip šį pandeminį atostogų sezoną vertina kelionių organizatoriai? Apie tai kalbėsime su Turkijoje viešinčia Delfi Kelionės redaktore Dalia Vaitkute-Šiauliene.

Grupė „Pikaso“ pristato naują dainą „Kartais nutinka“ ir ragina įsiklausyti į kūrinio žodžius – daina skelbia manifestą per pastaruosius metus vykusiam skyrybų bumui. Daugiau apie tai kalbame su grupės nariais Haroldu Šklėriumi ir Tomu Eigartu.

Širdies ir kraujagyslių ligos yra pati dažniausia mirties priežastis Lietuvoje. Nenuostabu, kad šios ligos ir įvairūs su jomis susiję simptomai taip gąsdina lietuvius. Ar žinote, dėl ko sutrinka širdies ritmas ir kaip sumažinti padidėjusį pulsą? Daugiau apie tai – reportaže.

DRAUGAUKIME https://www.facebook.com/DELFI.Lietuva
SEKITE DELFI INSTAGRAM https://instagram.com/delfilietuva/
– – –

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *