Buvę EN DEN DU vaikai, Vadimas Kamrazeris ir RONDO – „TREČIAS ATSIDUSIMAS“ (po 30 metų)Muzika Gintauto Tautkaus, žodžiai Justino Marcinkevičiaus;
Dainuoja: buvę EN DEN DU choro vaikai ir jų vaikai, Vadimas Kamrazeris bei RONDO (Aleksandras „Fara“ Ivanauskas);
Aranžuotė – RONDO;
Garso suvedimas – Vadimo Kamrazerio;
Gitaros solo – Giedriaus „Jumbo“ Balčiūno;
Kanklės – Kristinos Kuprytės.
Video – Audronio Rutkausko

Praeitame amžiuje, 1988 m., Šiauliuose, muzikantas, pedagogas ir kompozitorius Vadimas Kamrazeris parašė skelbimą į vietinį laikraštį, kad renkamas šiek tiek kitoks vaikų choras. Atėjęs į pirmą susitikimą, jis išsigandęs uždarė duris, nes prisirinko vaikų gerokai daugiau, nei tikėjosi. Taip gimė pirmas Lietuvoje pramoginis choras EN DEN DU, kuris su savo dainomis apkeliavo beveik visus Lietuvos miestus ir miestelius.
1989 m. įvyko didžiausias EN DEN DU pasirodymas – legendiniuose Vilniaus sporto rūmuose choras dainavo kartu su lietuviškos popmuzikos grandais grupe RONDO. Vaikams tai buvo nereali ir fantastiška patirtis – pilnoje žiūrovų didžiausioje Lietuvos salėje, su tuo metu viena populiariausių grupių, scenoje stovėjo virš 30 vaikų, dainuojančių Gintauto Tautkaus ir Justino Marcinkevičiaus dainą „TREČIAS ATSIDUSIMAS“. Beje, vėliau ši daina buvo įtraukta į mokyklinę muzikos programą ir į dainų švenčių repertuarą – ji daug kartų skambėjo įvairių valstybinių švenčių ir festivalių metu.
„Mes esame tie vaikai, kurie kadaise dainavo dainą „TREČIAS ATSIDUSIMAS“ Vilniaus sporto rūmuose. Ji vis dar gyvena mūsų atmintyje ir šiandien mes, buvę vaikai, o dabar jau suaugę vyrai ir moterys, išsibarstę po visą platų pasaulį, suburti mūsų mylimo vadovo Vadimo Kamrazerio, daugiau kaip po 30 metų, norime nudžiuginti visus Lietuvos žmones ir pasveikinti Kovo 11-osios proga! Būkime laisvi! Būkime nepriklausomi! Būkime vieningi! O svarbiausia, branginkime nuostabiąją ir gražiąją mūsų Tėvynę… Su švente, Lietuva!“ – tai bendras buvusių EN DEN DU choro vaikų sveikinimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *