Būkime kartu – grupė Everyone Kills ir Martynas (Skautų dainos šimtmečiui)Būkime kartu
Žodžiai, muzika ir atlikėjas Grupė Everyone Kills ir Martynas

Šimtmečio dainų albumas

Skautų judėjimo Šimtmečio proga buvo paskelbtas savo kūrybos skautiškų dainų konkursas, kurio metu buvo renkamas Šimtmečio stovyklų, vyksiančių Australijoje, Lietuvoje ir Amerikoje, himnas. Konkursui savo kūrybos dainas pateikė 12 dalyvių, iš kurių komisija atrinko dvi dainas nugalėtojas – „Sudainuokime Lietuvą!“ ir „Šimtas metų – viena šeima“.
Šiame albume yra atrinktos ir įrašytos 9 konkurso dalyvių pateiktos dainos ir 2008 m. Lietuvos skautijos Tautinės stovyklos „Legenda tęsiasi“ himnas.
Dainų albumo projekto kuratorius ir prodiuseris Paulius Chockevičius, Lietuvos skautija.

Albumas įrašytas 2017m. garso įrašų studijoje Lapės Records.
Skautiškų dainų kompaktinės plokštelės leidyba dalinai finansuota LR Kultūros ministerijos.

Skautų judėjimo Šimtmetis

2018 metai – Lietuvos skautų judėjimo metai. Per 100 metų nuo tada, kai 1918 m. Lietuvoje buvo įkurta pirmoji lietuviška skautų draugovė, Lietuvos skautų judėjimas patyrė daugybę nuotykių ir sunkių išbandymų. Lietuvių skautų dainos skambėjo nepriklausomos tarpukario Lietuvos miestuose, skautų sueigose bei stovyklose, vėliau, prasidėjus karui, dainos stiprino lietuvių dvasią sunkiu metu – šildė žmones Sibiro tremtyje, telkė lietuvius karo pabėgėlių stovyklose Europoje, lydėjo laivuose pakeliui į naują gyvenimą laisvuose kraštuose – Šiaurės Amerikoje, Pietų Amerikoje ar Australijoje. Skautų dainos pasklido po pasaulį, padėjo išsaugoti lietuvių kalbą, puoselėti papročius, burti lietuvių bendruomenes. Galiausiai, Atgimimo metais, skautų dainos grįžo į Lietuvą, skambėjo nepriklausomybės mitinguose ir Baltijos kelyje, aidėjo Lietuvos miškuose ir skautų stovyklose, padėjo Lietuvai vėl tapti nepriklausoma. Su skautiškomis dainomis užaugo kelios kartos žmonių visame pasaulyje, vadinančių vieni kitus broliais ir sesėmis, pasiryžusių gerais darbais tarnauti Dievui, Tėvynei ir artimui.

Projekto komanda:
Paulius Chockevičius – prodiuseris
Laurynas Baškys – įrašymas (3, 5, 6, 7, 8, 9) suvedimas (2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9), masteringas (2, 3 ,4 ,5, 6, 7, 8, 9, 10)
Kęstutis Didvalis – būgnai (3, 4 ,5, 6, 8, 9)
Giedrius Balčiūnas – elektrinė gitara, bosinė gitara (3, 5, 6, 8, 9)
Ąžuolas Paulauskas – perkusija (3, 5, 6)
Vaiva Venslovienė – pritariamieji vokalai (4, 5, 6, 9)
Aurelijus Stunžėnas – akordeonas (8)
Ieva Vaivaraitė-Ošikienė – dizaino autorė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.