BRENDU: projekto rezultatų pristatymas ir koncertasKviečiame susipažinti su projekto „Brendu” rezultatais. Nuotolinio renginio metu sužinosite apie vykusias kūrybines dirbtuves ir išgirsite dainų eskizus, sukurtus pagal dirbtuvių dalyvių tekstus.
„Brendu” yra Justinos Kaminskaitės kūrybinis projektas, kuriame ji tyrinėja natūralios žmogaus kalbos diktuojamas melodijas. „Didžioji dalis mano dainų radosi tokios, kokios prisirpo manyje ir išsiliejo. Šįkart noriu pamėginti įvilkti į muziką nei savo, nei „patvirtintų” poetų žodžius, o į šviežiai surašytas kitų žmonių mintis. ” – sako dainininkė.
Dvejose kūrybinėse dirbtuvėse atsispyrėme nuo laisvojo rašymo ir žiūrėjome, kur mus nuves kitos kūrybinės užduotys. Keitėmės tekstais ir tyrinėjome, kaip jie skamba skirtingų skaitytojų lūpose. Galiausiai kelis dalyvių sukurtus tekstus ir natūralios kalbos padiktuotas melodijas Justina Kaminskaitė pavertė dainų eskizais.
Po trumpo koncerto tekstų autorius, visus dirbtuvių dalyvius ir žiūrovus kviesime pasilikti ryšyje ir pasidalinti mintimis.

Kūrybinių dirbtuvių metu sukurti tekstai, dalyvių atsiliepimai ir kita vaizdinė, garsinė ar rašytinė medžiaga bus naudojama projekto ataskaitoje ir viešinime. „Brendu” yra nekomercinis projektas, ir jei kuri iš sukurtų dainų gyventų toliau, būtinai nurodysime autorių pagal LR įstatymus.
Projektą remia Lietuvos kultūros taryba

Video klipai iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *