Aš ikona. Vytautas Kernagis ir Arūnas Valinskas – kaip jiems sekasi gyventi su tokiais vardaisVytautas Kernagis. Arūnas Valinskas. Lietuvoje tokie garsūs vardai, kad juos žino kiekvienas. Tačiau pridedame vieną žodį – jaunesnysis, ir iškart kita asmenybė.

Taigi, laidos AŠ IKONA svečiai – du jauni ir šaunūs vyrukai: Vytautas ir Arūnas, garsių tėvų sūnūs pakrikštyti tokiais pat vardais.

Laidos vedėja Asta Stašaitytė-Masalskienė jų klausia, kaip jiems sekasi gyventi su tokiais vardais – ar vardas ir pavardė įpareigoja, ar tai yra sunki „našta“, o gal kyla noras pasinaudoti garsaus tėvo vardu, tarkime, kabinant panas? Ar teko vienam ir kitam lipti į sceną ir kuo tai baigėsi? Kaip vyrai sureagavo į provokuojamą Astos klausimą, ar bus dar vienas Vytautas Kernagis ir Arūnas Valinskas?

Visi atsakymai ir smagus pokalbis apie garsius tėvus ir sūnus, linksmos istorijos ir prisiminimai, atviri, netgi skaudūs prisipažinimai ir niekur iki šiol nematytos šeimų archyvų nuotraukos, iliustruojančios Vytauto ir Arūno pasakojimus – laidoje AŠ IKONA antradienį, rugpjūčio 18 d., 20.30 val. tik per DELFI TV.

Prenumeruokite mūsų kanalą ir gaukite karščiausias naujienas pirmieji!

– – –
DRAUGAUKIME https://www.facebook.com/DELFI.Lietuva
SEKITE DELFI INSTAGRAM https://instagram.com/delfilietuva/
– – –

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *