2017 m. balandžio 2 d., Muzika ir Žodis (Lithuanian)Programos Muzika ir Žodi, kurioje dalyvavo Mormonų Tabernakulio choras ir Šventyklos aikštės orkestro nariai, transliacija.

Atskiras muzikines dalis galima pažiūrėti spustelėjus šias nuorodą: http://bit.ly/2og5BCn

1. Arise, O God, and Shine
2. Jo meilę aš jaučiu
3. Lift Up Your Heads, O Ye Gates, iš oratorijos Mesijas
4. I Am Jesus’ Little Lamb (Vargonų solo)
5. His Voice as the Sound
6. Ieškoki šviesos (Skaitovo žodis)
7. Šiandien saulė šviečia man širdy
8. Praise, My Soul, the King of Heaven

Ieškoki šviesos

Pasaulis tarpsta šviesoje. Regis, kad beveik kiekvienas gyvas padaras gyvuoja šiek tiek geriau, kai šviečia saulė. Gamtos pasaulis atgyja auštant, kai naujos dienos šviesa nuveja tamsą ir žemė pabunda su viltimi. O kai pavasaris atneša ilgesnes dienas, regis, visa kūrinija, alsuodama nauja gyvybe, džiūgauja pergale prieš žiemos tamsą.

Šviesa padeda mums matyti gyvenimą aiškiau. Šviesoje galime atskirti tiesą nuo klaidos, galime priimti geresnius sprendimus ir didingiau bei tikslingiau planuoti savo gyvenimą. Tačiau pasaulyje yra ir tamsos. Ir ta tamsa aptemdo mūsų kelią, paslepia nuo mūsų tiek pavojų, tiek gėrį ir trukdo mums augti. Tad nenuostabu, kad daugelis iš mūsų vienu ar kitu savo gyvenimo laikotarpiu bijome tamsos.

Viena mergaitė, kuri taip jautėsi, išmoko įveikti savo baimę ieškodama šviesos. Naktį ji sėdėdavo savo lovoje ir žvelgdavo pro langą kol kur nors aptikdavo švieselę. Kartais ji pastebėdavo vis dar įjungtas šviesas name kitapus gatvės. Kartais tolumoje galėdavo įžiūrėti gatvės žibintą. Kai viskas atrodydavo tamsu, ji žvelgdavo į žvaigždes ir danguje ieškodavo mėnulio. Žinojimas, kad kažkur šviečia šviesa, nuramdydavo jos baimes ir padėdavo nugrimzti į ramų snaudulį.

Kai tamsa aplink mus atrodo visa apimanti, kai regis, negalime rasti jokios šviesos, padeda prisiminimas, kad saulė visuomet šviečia, net jei jos nematome. Ją gali slėpti niūrūs kasdienybės debesys, tačiau ji visuomet yra. Galbūt naktis privertė manyti, jog šviesa – tai tik tolimas prisiminimas, tačiau tamsa visuomet yra aušros šauklys. Kad ir kiek tamsos bebūtų mūsų gyvenime, Dievo meilės šviesa vis dar švyti ir ji gali pripildyti mūsų širdis. Ji teikia vilties mūsų kančiose, džiaugsmo mūsų sielvarte ir šviesos mūsų tamsoje.

Taip, daug kas į mūsų gyvenimą neša liūdesį ir sielvartą. Tačiau Dievas taip pat gausiai pripildė šį pasaulį savo šviesos ir meilės. Jei jos ieškosime ir priimsime, ši šviesa gali nušviesti mūsų gyvenimą lyg širdyje šviečianti saulė.

4568-oji laidos transliacija. Transliuota 2017 m. balandžio 2 d. (Lithuanian)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *