16Hz- Laikas keistis16Hz LEGAL-ORIGINAL

Prieš beveik du metus Abbey Wright ir John Farndon pradėjo „Resolution“ projektą, siekdami suvienyti žmones visame pasaulyje, panaudodami nuostabią dainos galią kaip atsaką į klimato ir aplinkos krizę.
“Tai vadinama „Resolution“ projektu, nes norėjome, kad visi prisijungę žmonės priimtų sprendimą kartu spręsti šią krizę.
Susitikome su keletu puikių dainų autorių, norėdami sukurti paprastą dainą, kurią kiekvienas gali dainuoti, pristatėme ją JT ir nuo to laiko mes beprotiškai dirbame, kad įdarbintume žmones iš visų pasaulio šalių, kad sukurtume savo versiją. Rezultatas buvo įkvepiantis.
Šimtai asmenų ir chorų nuo Bangaloro iki Niujorko, nuo Venesuelos iki Velykų salos jau yra sukūrę versijas, ir daina išversta į daugybę kalbų. Yra jaunų narų iš Indonezijos, klajoklių iš Mongolijos, širdį stabdančio varianto iš didžiulio šiukšlyno Siera Leonėje. “
Johnas pakvietė dalyvauti šiame projekte ir lietuvius. 16Hz įgyvendino projekto idėją dainuodami lietuviškai. Dainos žodžius išvertė poete Judita Gru Judita Grublienė.

Ačiū už video:
Benas Jucevičius,
instagram @video__pulse
Facebook https://www.facebook.com/VideoPulse/

Video klipai iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *