GTA 6 JAU ČIA??? 😱 Bum Simulator | Vėjas | PILDYKĮ Vėjo akiratį pakliuvo naujas žaidimas – Bum Simulator. Čia jis turi įsijausti į benamio dalią ir išgyventi gatvėje neturėdamas nieko, išskyrus vieną keistą draugą, kurį baisių kėslų turinti korporacija pavertė prekių vežimėliu. Šitas žaidimas Vėjui labai priminė GTA 6, ar taip atrodo jam vienam – spręsti tau.

O šiaip tai čia tikrai išgyvenimo mokykla. Teko pradėti nuo maisto ir gėrimų ieškojimo (net ir benamiai turi rūpintis, kad gautų visų reikiamų medžiagų), apsiginti nuo piktai nusiteikusių piliečių, ieškoti sąjungininkų, kaulyti pinigų iš nepažįstamųjų. O kas būtų pagalvojęs, kad treniruotas balandis taps tokiu svarbiu išgyvenimo pagalbininku? Mes – tikrai ne, bet pasirodo, būtume žiauriai ir neatleistinai suklydę.

Bet gana apie tas benamių simuliacijas – pakankamai pamatysi video, o jei norėsi, ir pats pažaist galėsi. Dabar dar trumpas priminimas, kad kol sėdim šiltai prie kompų, planšečių ir telefonų, niekur neidami ir sąskaitą pasipildyt galim. Nereik šalt, nereik eilėj stovėt, belenkokio ilgumo koduko vest. Viskas, ko reikia, tai internetas ir mokėjimo kortelė, ir pinigai jau tavo sąskaitoj.

Peržiūrėjai video? Nepamiršk paspausti subscribe!
https://goo.gl/dmLXCH

Ir aišku, sek PILDYK YOUTUBER‘IŲ nuotykius kituose tinkluose: https://www.instagram.com/pildyk/
https://www.facebook.com/pildykai
https://www.tiktok.com/@pildyk

Talžūnas: https://www.instagram.com/andriustalzunas/
Lauritta: https://www.instagram.com/laurajudickaite
sTimo: https://www.instagram.com/stimomedia/
Vėjas: https://www.instagram.com/gediminasgabalis/
Greta: https://www.instagram.com/greta_sweet/
Akvilė: https://www.instagram.com/akvuzeee/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *